Personlig träning

Få ut mera utav din träning. 
 

Samarbetet med en av våra Personliga Tränare börjar med en kostnadsfri konsultation, där vi pratar om hur ditt liv ser ut idag.
Förutom att inspirera dig till roligare och effektivare träning får du med hjälp av en tränare en expert som ger dig skräddarsydda övningar.
Boka din tid idag!

Personlig träning 

Du får ett träningspass tillsammans med en Lic. Personlig tränare. 
 

1 Träff 750 kr.  

5 Träffar 700 kr/ tillfälle

10 Träffar 650kr/tillfälle

20 Träffar 600kr/ tillfälle 

PT-PAR 
DELAD GLÄDJE - DUBBEL GLÄDJE 

Du får ett träningspass tillsammans med en Lic. Personlig tränare för två personer. 

1 Träff 950 kr. 
5 Träffar 900kr/tillfälle. 
10 Träffar 850kr/tillfälle. 
20 träffar 750kr/tillfälle  


Köp dina Pt timmar med friskvårdspengen.

Företagsträning.
Vill du och ditt företag träna gemensamt med en personlig tränare.
Hör av er för mer information samt offert till info@Gym24h.se



 

Lic. Personliga Tränare

Helen Hildebrand

Mail: helen@gym24h.se

Telefon: 070-202 03 25

 

Tyra Åsenstam 

Mail: tyra@gym24h.se

Telefon: 070-213 82 22

Emma Åhlin

Mail: emma@gym24h.se

Telefon: 070-260 46 61
 

Frida Steffensen

Mail: frida@gym24h.se

Telefon: 072-245 37 45
 

Jonathan Bergqvist 

Mail: jonathan@gym24h.se

Telefon: 079-077 06 65 

Christina Eriksson 
Mail: christina@gym24h.se 
Telefon: 070-939 88 08 

Eventuell avbokning av bestämd tid för träningsprogram/ personlig träning måste ske senast 2 timmar innan den bokade tiden, annars kommer en debitering på halva kostnaden av träningsprogrammet/personliga träningen att ske.